Unlimited Clan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unlimited Clan Forum

Forum Unlimited Klana
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 pozdrav

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Alpha*antrax
Mega b0t
Mega b0t
Alpha*antrax


Broj poruka : 5
Location : Mostar
Datum upisa : 05.03.2008

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 12:32 am

Prvo da vas pozdravim sviju,a na rad nemam neki primjedbi osim da budete stroziji prema citerima malo vise ok server vam je odlican ljudi svidio mi se pravo mal ping i sve ostalo imate moju podrsku eto toliko pozzz ljudi




P.S. Vidimo se preko nisana Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
nemanja medak
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.03.2008

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 12:54 pm

pohavlio bih samog sebe kao admina

za izuzetna dostignuca na cw serveru
Nazad na vrh Ići dole
booyaka
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.03.2008

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimePon Mar 10, 2008 5:15 am

Zasto ste me banovali pre 15 min . ??????? Ne koristim citove .... U cemu je problem ???????
Nazad na vrh Ići dole
nemanja medak
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.03.2008

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimePon Mar 10, 2008 6:07 pm

moras da napises ime admina koji te je banovao, posto ja ne banujem ljude, samo kick
Nazad na vrh Ići dole
Alpha*antrax
Mega b0t
Mega b0t
Alpha*antrax


Broj poruka : 5
Location : Mostar
Datum upisa : 05.03.2008

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimePon Mar 10, 2008 10:03 pm

nemanja medak ::
pohavlio bih samog sebe kao admina

za izuzetna dostignuca na cw serveru

drug sam sebe hvalis hahah haj valja i to malo bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Moustache
Mega b0t
Mega b0t



Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.03.2008

pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 1:44 pm

E pa ovako .....Ja hocu da se zalim na onog koleta (kole 4 the mib )....i nadam se da cete preduzeti neshto ......ne znam ko mu je dao uopshte pravo da bude admin .....Danas na mapi Train obojica smo bili u terorima on je bio potpisan "eh,sad" (tako neshto) ...i ja sam napisao "aj da idemo zajedno svi da postavimo bombu" .....na sht aje on odgovorio "aj ne "...ja sam mu odgovorio "aj mrsh ".....i on je onda rekao u fazonu jel ti znash ko sam ja letecesh sa servera........ja sam rekao boli me dupe ili tako neshto ...i naravno on je promenio nick i rekao a jel te sad boli dupe .......ja sam opet rekao naravno da me boli dupe ....jer nemash razloga da me banujesh .....on mi je onda dao slay.....pa sam ja pocheo da se prepucavam sa njim i rekao sam mu da cu se zaliti na njega kod ostalih......i on ni je dao slap 99 ....Da i rekao je neshto nece meni neki klinja tu da prkosi bla,bla(a shto je najgore mozda sam i stariji od njega ,ja sma '86.god)........ne poshtujesh autoritet .....ja sma mu rekao koji autoritet da poshtujem kad mi dajesh slay bez razloga i ohocesh da me banujesh bez razloga .....on mi je rekao aj sad cuti ....i ja sma mu rekao da moze sda mi pop***i ki** i on je rekao sad cu da ti dam ban i ja sam rekao daj mi boli me bash k**** .....i tako .....

Nadam se da cete neshto da preduzeti!!!!

Kriv sam kolko i on ali je on prvi pocheo da jede g**** i ja zaista ne mogu nekom da cutim kad me proziva i kad se kurchi !!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav   pozdrav Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
pozdrav
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pozdrav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Unlimited Clan Forum :: unltd' CS Team CW Server :: Pohvale i Kritike na Rad Administratora-
Skoči na: